MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokskåp 9478315
nr 947 8315
Bokskåp
1880-tal, mahogny, längd: 77 cm, djup: 48 cm, höjd: 240 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 9 mars 2015
kl 19:17:42
1.300 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.400 kr
2.800 kr